dekoracedarky

Magis designové jídelní stoly XZ3 Rectangular

Super produkt Magis designové jídelní stoly od výrobce se zárukou kvality MAGIS snadno pořídíte právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 24 624 Kč.
EAN: 4021224955996
Magis designové jídelní stoly
Ověřit dostupnost »
Značka: MAGIS
24 624

Designový a zároveň nadčasový jídelní stůl XZ3 vyniká minimalistickým designem. Tento moderní stůl navrhla italská firma Magis, která ho zároveň vyrobila.

Stůl XZ3 je na trhu od roku 1990 a jeho nový vzhled byl obnoven v roce 2003. Díky zjednodušenému designu se stůl skloubí s mnoha druhy židlí. Stůl nese příjemný vzdušný vzhled a díky tomu se stává vhodným řešením pro všechny pokoje, od kuchyně po zasedací místnost.

Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, kterým nevadí venkovní prostředí. Můžete tak stůl využít napříkld na terase, kde může sloužit k odpočinku. Stůl XZ3 se vyrábí v černé a bílé barvě MDF. V naší nabídce si můžete vybrat ze dvou velikostí. Mimo jiné se stůl vyrábí i v kulatém provedení, který je vybaven mramorovou deskou. Podnože stolu jsou vyrobeny z oceli s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z měděné, zlaté nebo chromové varianty a to opět činí tento stůl nepostradatelným kusem nábytku ve vašem interiéru. nepostradatelným kusem nábytku.