Výprodej Kartell designová závěsná svítidla Easy (modrá transparentní)

O samotě nebo v doprovodu svých sester můžete vidět zářící svítidlo Easy od firmy Kartell. Nejrůznější barvy a odrazy... více informací »
Výprodej Kartell designová závěsná svítidla Easy
Značka: KARTELL
1 555 Kč
Ověřit dostupnost »
O samotě nebo v doprovodu svých sester můžete vidět zářící svítidlo Easy od firmy Kartell. Nejrůznější barvy a odrazy...

O samotě nebo v doprovodu svých sester můžete vidět zářící svítidlo Easy od firmy Kartell. Nejrůznější barvy a odrazy světla vznikají díky transparentnímu či lehce neprůhlednému polykarbonátu, který byl použit při výrobě tohoto osvětlení. Závěsné svítidlo Easy má válcovitý tvaru.

Easy se používá jako samostatné svítidlo či je možné instalovat tři lampy Easy blízko sebe v barevných kombinacích laděných do studených či teplých tónů. Proto se prodává závěsné svítidlo Easy samostatně či v balení po třech kusech v odpovídajících barevných odstínech.

Dostupnost: sklad Poděbrady (PDYMN)
Stav: bez originálního balení možné škrábance, oděrky
Zlevněný produkt Výprodej Kartell designová závěsná svítidla Easy (modrá transparentní) lze zakoupit bez obtíží tady na webu zařazený v sekci svítidla. Prozkoumejte ostatní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele KARTELL. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený výrobek Výprodej Kartell designová závěsná svítidla Easy (modrá od skvělého a známého výrobce KARTELL jde nakoupit momentálně na našich stránkách ve slevě. Aktuálně výhodně za 1 555 Kč.